O firmie

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

ul. Wł. Żeleńskiego 103
powiat Kraków

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

FirmÄ™ polecajÄ…

Firma jeszcze nie jest polecana.

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
Skontaktuj siÄ™ ze SzkoÅ‚Ä… Jazdy Subaru jeżeli jesteÅ› osobÄ… zainteresowanÄ… doszkalaniem jazdy samochodem. Chcesz mieć pewność, jak dobrze prowadzić samochód? Masz zamiar podjąć wyzwanie w postaci doskonalenia techniki jazdy samochodem? Nie wiesz, czym jest eco driving? Koniecznie zgÅ‚oÅ› siÄ™ do SzkoÅ‚y Jazdy Subaru, która jest idealnÄ… dla Ciebie bezpiecznÄ… szkoÅ‚Ä… jazdy. W ramach oferty znajdujÄ… siÄ™ szkolenia bezpiecznej jazdy, dziÄ™ki którym wszyscy znajdujÄ… coÅ› dla siebie i mogÄ… korzystać z dobrodziejstw tej nowoczesnej akademii jazdy. Szkolenia flotowe, rajdowe, motocyklowe, dla firm – to tylko część oferty. Oprócz tego SzkoÅ‚a Jazdy Subaru organizuje kursy dla kierowców takie, jak chociażby kurs jazdy sportowej, kurs kierowcy rajdowego, kurs ekonomicznej jazdy czy kurs bezpiecznej jazdy. To wÅ‚aÅ›nie w tej placówce dowiesz siÄ™, co to jest poÅ›lizg kontrolowany, safe driving, wychodzenia z poÅ›lizgu czy eko driving. Doskonalenie techniki jazdy w Szkole Jazdy Subaru to sama przyjemność. Zapraszamy!

SÅ‚owa kluczowe

Szkoła Jazdy Subaru - akademia jazdy
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.